Velkoobchodní e-shop MysticallTrading na těchto stránkách je připraven pro obchodní partnery, kteří chtějí dále obchodovat se zde nabízeným zbožím.

V případě, že si zákazník nevybere z produktové nabídky e-shopu, zašle na mysticalltrading@gmail.com svoji poptávku a my připravíme a zašleme co nejlepší nabídku.

Uživatel se může přihlásit a po registraci a ověření registračních údajů mu budou zpřístupněny velkoobchodní ceny pro jeho pohodlný nákup. 

Návod k registraci a prvnímu přihlášení:


1. Budoucí obchodní partner (uživatel) se zaregistruje na stránkách e-shopu ZDE, kde poskytne své základní identifikační údaje, resp. identifikační údaje firmy (jméno firmy, IČ, DIČ).

2. Po registraci uživatel obdrží registrační e-mail. Na tento e-mail uživatel odpoví a v odpovědi v příloze e-mailu uživatel zašle kopie dokumentů potřebných k dokončení registrace (výpis z živnostenského rejstříku - ŽL, osvědčení o DIČ).

3. Po předešlém kroku bude administrátorem zákazníkovi povolen uživateli vstup do on-line velkoobchodního e-shopu, o této skutečnosti bude uživatel informován emailem.

4. Zpracování registrace trvá maximálně 1 - 2  pracovní dny. Během této doby bude provedeno ověření zaslaných identifikačních údajů a dokumentů.

5. Po tomto ověření obdrží zákazník potvrzovací email a může se znovu přihlásit do velkoobchodního e-shopu, kde se mu již zobrazí velkoobchodní ceny celého sortimentu.